کاسه نمد اورینگ پکینگ

کاسه نمد اورینگ پکینگ ,کاسه‌نمد یا همان مجموعه آب بندی معمولاً از جنس تفلون می‌باشد تا از خورندگی اجزای آن جلوگیری کرد.پیستون کمک‌فنر درون یک محفظه بسته (تیوپ) فلزی که حاوی یک سیال هیدرولیکی (عموماً روغن) است، حرکت می‌نماید. اطراف محل حرکت میله به داخل و خارج محفظه به وسیله یک کاسه‌نمد کاملاً آب‌بندی شده و سیال تحت فشار، امکان خروج از محفظه را دارا نیست. گسیختگی کاسه‌نمد باعث نشتی روغن از کمک‌فنر می‌شود، هر گاه نشتی از کمک فنر دیده شد، زمان تعویض آن است.

انواع کاسه نمد اورینگ پکینگ

  • کاسه‌نمد فانوسی
  • کاسه‌نمد کمپرسور

کاسه‌نمد فانوسی لوله‌ای از فلز ارتجاعی موج‌دار است که واشر لاستیکی در آن قرار می‌گیرد. این کاسه‌نمد اطراف گلویی میل‌لنگ و بدنه کمپرسور را آب‌بندی می‌کند.

کاسه‌نمد کمپرسور مانعی بدون نشت و نفوذناپذیر است که بین میل‌لنگ و بدنه کمپرسور قرار می‌گیرد.

آدرس: تهران، خیابان اکباتان، کوچه ناظم‌الاطباء شمالی، پاساژ امام حسین، طبقه اول، پلاک ۲/۲۰
شماره های تماس جهت اطلاع از موجودی و سفارش بلبرینگ و رولبرینگ:
پکینگ

پکینگ: از خانواده سیل های متحرک و نوعی آب بند بشمار می آید که برای آب بندی پیستون و شافت پمپ ها استفاده میشوند که در سایزهای گوناگون و با نوع جنس مختلف تولید میشوند . عملکرد این آب بند بصورت یک طرفه و دو طرفه میباشد . از ۲۵۰ تا ۷۰۰ بار را میتواند تحمل بکند . با توجه به لبه های داخلی و خارجی پکینگ ها جایگاه آنها مشخص میشود ، اگر لبه های بیرونی بلندتر باشد گلویی کار میکند و اگر لبه داخلی بلند تر باشد ، پیستونی کار میکند.

کاسه نمد اورینگ پکینگ , جنسی که برای پکینگ ها وجود دارد در انواع مختلف است و عبارت هستند از پلاستیک ، لاستیک های طبیعی و لاستیک های مصنوعی. پکینگ ها به این صورت کار می کنند که با ایجاد فشار سیال باعث می شوند که لبه ی آب بند به دیوار بچسبد و باعث عملکرد بهتر آب بند خواهند شد . میزان مصرف  و کاربرد این آب بند ها حدودا از یک بسته شروع خواهد شد که می توان چند آب بند را کنار هم در یک شیار  هم گذاشت.

Oring  اورینگ لاستیکی در دو شکل  حلقه ای و همچنین متری موجود می باشد .اورینگ حلقه ای معمولاً در سایزهای استاندارد وجود دارد وقتی نیاز به اورینگیبا قطر خیلی بزرگ باشد از انواع متری استفاده می شود که با چسب به شکل حلقه ای تبدیل می شود و قابل استفاده می باشد. اورینگ ها  تقریباً در هر صنعتی کاربرد دارند مانند:

  •  در صنعت نفت و گاز،پتروشیمی،پالایشگاه ها
  • اورینگ اتصالات در مصارف آب و فاضلاب ، آبرسانی
  • خودرو
  • لوازم خانگی و..
  • کارخانجات سیمان
  • مواد شیمیایی
  • انواع ماشین آلات صنعتی
آدرس: تهران، خیابان اکباتان، کوچه ناظم‌الاطباء شمالی، پاساژ امام حسین، طبقه اول، پلاک ۲/۲۰
شماره های تماس جهت اطلاع از موجودی و سفارش بلبرینگ و رولبرینگ:

انواع کاسه نمد، پکینگ، اورینگ

کاسه نمد ، با متریال NBR , VITON, SILIKON, GERAFIT ، FKM, EPDM
ان بی آر، وایتون ، سیلیکون، گرافیت ،
یک لبه ، دولبه، پشت باز و پست بسته ، فشار قوی ، فنر استیل ، بی فنر
در سایزها و ابعاد میلیمتر و اینچی
ساخت انواع کاسه نمدها در اسرع وقت بنا به سفارس شما انجام میشود

مقالات

فهرست